Standardy

Dveře

Katalog Sapeli

Nahlédnout

Podlahy

Rigidní vinylová podlaha s pevným jádrem V-podlahy

Nahlédnout

Koupelny

Katalog Ptáček

Nahlédnout

Okna

Izolační trojskla je výrobek ze tří tabulí skla. Je vyrobeno na stejném principu jako izolační dvojsklo, ale dosahuje lepších izolačních vlastností. Izolační dvojsklo má hodnotu součinitelu prostupu tepla U=1,1 W(m2K), u izolačního trojskla je hodnota mnohem lepší U=0,6 W(m2K). Výsledkem je zajištění lepší pohody v místnosti, menší únik tepla z interiéru do exteriéru a nižší potřeba vytápění.

Tepelné čerpadlo


Inovativní řešení vytápění domácností – FUJITSU WATERSTAGE. Společnost Fujitsu General Limited dodává na trh vysoce kvalitní produkty šetrné k životnímu prostředí, které poskytují vysoký uživatelský komfort.

Do novostaveb je nejlepší a také cenově nejvýhodnější tzv. nízkoteplotní tepelné čerpadlo vzduch-voda. Jeho přednostní je kromě vysoké spolehlivosti také snadná instalace. Instalační firma propojí venkovní a vnitřní jednotku chladírenským potrubím, provede napojení na novou otopnou soustavu v domě a na závěr provede funkční nastavení instalovaného tepelného čerpadla, které je unikátní pro každou novou instalaci. Tepelná čerpadla vzduch-voda nepotřebují žádný komín, přívod vzduchu nebo plynu. Postačí pouze elektrický přívod a pak už můžete jen v klidu obdivovat nízké účty za vytápění a ohřev vody.

Teplovodní podlahové vytápění


Active Elements je systém pro teplovodní podlahové vytápění ze Švédska s tradicí více než 30 let. Vyznačuje se větší tepelnou pohodou při nízké teplotě média v systému a snadnou obsluhou. Současně dokáže ušetřit až 40% nákladů na vytápění ročně. Systém vysokorychlostního nízkoenergetického podlahového vytápění Active Elements je efektivním vytápěním zejména díky rychlému proudění malého množství topného média v okruhu.

​ VÝHODY SYSTÉMU Active Elements
  • tepelná pohoda v místnosti, nízké a provozní náklady
  • libovolný zdroj tepla, vhodný pro novostavbu
  • ekologický a šetrný výrobek s dlouhou životností
  • jednoduchá obsluha, prodloužená záruka


PŘEJÍT NA WEB